top of page
Keresés

Dunakeszi vasút akadálymentesítése

Egyesületünk, tagjaink érdekvédelmének érdekében a Dunakeszi Nagyállomásnál a Pest Megyei Kormányhivatal Kormányablak kialakítása miatt - mivel a peron és a leendő Kormányablak között nem lett volna akadálymentes közlekedésre lehetőség a kiírt közbeszerzés szerint - idén januárban az Egyenlő Bánásmód Hatósághoz fordultunk. A Hatóság az alábbi határozatot hozta, amiben kötelezték a MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.-t az akadálymentesítés elvégzésére 2020. december 20. napjáig. Reméljük, így nem csak tagjainknak tudtunk segíteni abban, hogy akadálymentesen tudják megközelíteni az elkészülő kormányablakot, hanem az idősebbeknek és a babakocsival közlekedőknek is segítség lesz.


Köszönjük a Hatóság pozitív, számunkra fontos döntését! Nem utolsó sorban pedig köszönjük a Társaság a Szabadságjogokért (TASZ) jogi segítségét és közreműködését, hogy a Hatóság Egyesületünk javára döntött az ügyben!EBH Határozat 2020
.
Download • 1.66MB

21 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Közgyűlés 2021.

Információnk szerint 2021. október 15. napjáig kell megtartani a civil szervezeteknek a közgyűlésüket. Ez évi közgyűlésünket a Fóti Vörösmarty Művelődési Házban tartjuk meg. Időpontjáról és az egyéb t

Aktuális tudnivalók - 2021.07.04.

A Kormány legutóbbi intézkedései, ami minket rokkantakat ill. megváltozott munkaképességűeket érinthet. Rokkantsági nyugdíjrendszer - kompenzáció vagy felülvizsgálat Azon személyek, akik jogosultak, a

Comments


bottom of page