top of page
Keresés

Adó 1% és közhasznú státusz

Egyesületünk ebben az évben már gyűjtötte a magánszemélyek által az Adó 1%-os felajánlásokat. Információink szerint voltak olyanok, akik Egyesületünket jelölték meg kedvezményezettként. Felajánlásukat tagjaink nevében köszönjük!

Egyesületünk számára a közhasznú státusz bejegyzését kérni fogom a Bíróságtól a közgyűlési döntés alapján, ennek intézése folyamatban van.


1 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Közgyűlés 2021.

Információnk szerint 2021. október 15. napjáig kell megtartani a civil szervezeteknek a közgyűlésüket. Ez évi közgyűlésünket a Fóti Vörösmarty Művelődési Házban tartjuk meg. Időpontjáról és az egyéb t

Aktuális tudnivalók - 2021.07.04.

A Kormány legutóbbi intézkedései, ami minket rokkantakat ill. megváltozott munkaképességűeket érinthet. Rokkantsági nyugdíjrendszer - kompenzáció vagy felülvizsgálat Azon személyek, akik jogosultak, a

Comments


bottom of page