top of page
Keresés

Érzékenyítő nap

Szeptember 13-15. között egyesületünk a KesziFeszt városi rendezvényhez kapcsolódóan érzékenyítő napokat szervezett az alábbi fotók beszéljenek a 3 nap eseményeiről, ahol a fiatalok kicsit közelebb kerülhettek a mozgáskorlátozottak mindennapi életéhez. Visszajelzések szerint egy jól sikerült közösségi programon vagyunk túl. Köszönjük a Fornetti kft. támogatását ami a Szeto 2003 kft.-n keresztül adományozott 2 karton fánkot illetve a lufikat amiket a fiatalok jóízűen elfogyasztottak, illetve elvittek magukkal.


7 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Mopedverseny 2020

Egyesületünk ügyességi mopedversenye 2020. október 3-án 10 órakor kerül megrendezésre Dunakeszin, a Keszi-Center Sörözőben, amelyen mindenkit szeretettel várunk!

IV. Keszi-Center Kupa 2020

A tavalyi évben nagy sikerrel megrendezett ügyességi mopedverseny idén is megrendezésre kerül. Pontos időpont még nincs, a rendezvény szervezés alatt. Részletes információk később!

Comments


bottom of page